POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW

POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW ANNO DOMINI 2023

polonez 8 23


Drodzy Ósmoklasiści !!!

poż. 8 23


            Nadszedł czas rozstania… Wydaje się, że tak niedawno pierwszy raz przekraczaliście próg tej szkoły, trzymając kurczowo mamę za rękę. Jeszcze tak niedawno biegaliście po korytarzach, „produkując” decybele hałasu.
        A teraz nastaje chwila wyciszenia i pożegnania z kolegami, koleżankami, nauczycielami, wychowawcą - z wszystkimi osobami, z którymi tak mocno przez ostatnie osiem lat Wasz los był spleciony…W tym pożegnaniu jest smutek, kryje się wzruszenie, ale i nadzieja, że dacie sobie radę i zrealizujecie swoje marzenia.
Coś się kończy, ale i coś się zaczyna… Właśnie kończy się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności.
Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu – etap szkoły średniej. Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, w nowym środowisku, spotkajcie ciekawych, wartościowych ludzi oraz… pamiętajcie o nas – swojej Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie, o mnie  wychowawczyni,  dla którego zawsze byliście i pozostaniecie ważni.

Wychowawczyni Agnieszka Hinburg


Copyright © Szkoła Podstawowa w Zaborowie. Projekt: gremis