POZNAJEMY ZAWÓD FRYZJERA

fryzjer

W środę 1 marca 2023 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu mamę Nadii. Pani Dominika Krebs wykonuje zawód fryzjera. Było to kolejne spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody. Z tej okazji „Pszczółki ” zaprosiły do swojej sali koleżanki i kolegów z grupy „Biedronki”, aby móc wspólnie uczestniczyć w spotkaniu.  Pani Dominika opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych.  Nasz gość przygotował dla wszystkich przedszkolaków słodki upominek, który bardzo ucieszył dzieci. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Dominice za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.