WAŻNA INFORMACJA!

Drodzy ósmoklasiści!

31 lipca o godzinie 10:00 w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU, na stronie: https://wyniki.edu.pl  będą ogłoszone wyniki Egzaminu ósmoklasisty . Przed zakończeniem roku szkolnego każdy z Was otrzymał login i hasło do tego systemu, więc bez problemu możecie sprawdzić swoje wyniki.

Zaświadczenia mogą odbierać uczniowie lub rodzice, w sekretariacie szkoły, 31 lipca od godziny 13:30 do 15:00               oraz 3 sierpnia od godz. 9:00 do 15:00 z zachowaniem środków bezpieczeństwa, tj. z zakryciem ust i nosa, po dezynfekcji rąk i z zachowaniem dystansu minimum 1,5 metra między oczekującymi. Mile widziany własny długopis.

Przypominam o ostatecznym terminie złożenia kopii zaświadczeń w wybranej szkole ponadpodstawowej do dnia 4 sirpnia 2020 r. do godziny 15:00.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Beata Żujewska

Załączniki:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Informacja_o_ogloszeniu_wynikow_E8.pdf)Informacja_o_ogloszeniu_wynikow_E8.pdf362 kB2020-07-29 11:52